Direcció

Aureli Mas

Director General i Propietari. Administrador de Finques
aureli.mas@masifillpatrimonia.com

Joan Raldiris

Gerent
joan.raldiris@masifillpatrimonia.com



Propietat vertical

JOAN RALDIRIS

Responsable de l'àrea
joan.raldiris@masifillpatrimonia.com

Executius

Àngels Mouriz - angels.mouriz@masifillpatrimonia.com
Xavier Lucena - xavier.lucena@masifillpatrimonia.com
Ana María Pérez de Tudela - anamaria.perezdetudela@masifillpatrimonia.com
Sílvia González - silvia.gonzalez@masifillpatrimonia.com
Marta Ribas - marta.ribas@masifillpatrimonia.com

AssistentS

Oriol Franco - oriol.franco@masifillpatrimonia.com
 



Propietat horitzontal



Comercial


RAFAEL RUIZ

Responsable de l'àrea
rafael.ruiz@masifillpatrimonia.com

Comercials

Xavier Galés - xavier.gales@masifillpatrimonia.com 
Eva Sáiz - eva.saiz@masifillpatrimonia.com
Christian Muñoz - christian.munoz@masifillpatrimonia.com

Atenció telefónica

Hela Sabaté - hela.sabate@masifillpatrimonia.com



Alella



RESPONSABLE OFICINA ALELLA

Silvia Bordas - silvia.bordas@masifillpatrimonia.com

 


 


ASSEGURANCES

 

 

RESPONSABLE ÀREA ASSEGURANCES

Montse roig - montse.roig@masifill.patrimonia.com


 


 

Barcelona

Via Augusta, 118 Baixos

Barcelona

Fontanella, 17 Pral

Alella

Balmes, 7 Baixos

Telèfon comercial

934 124 848
© 2018 MASIFILL Patrimonia. Tots els drets reservats
Avís legal | Política de cookies
by WM & DF