Direcció

Aureli Mas

Director General i Propietari. Administrador de Finques
aureli.mas@masifillpatrimonia.com

Joan Raldiris

Gerent
joan.raldiris@masifillpatrimonia.com



Propietat vertical



Propietat horitzontal

RICARD IZQUIERDO

Responsable de l'àrea
ricard.izquierdo@masifillpatrimonia.com

Executius

Toni López - toni.lopez@masifillpatrimonia.com
Josep Campos - josep.campos@masifillpatrimonia.com
Vanesa Pino - vanesa.pino@masifillpatrimonia.com
Guillermo Nieto - guillermo.nieto@masifllpatrimonia.com
Raúl Uribe - raul.uribe@masifillpatrimonia.com

ASSISTENT

Anna Gonzalez - anna.gonzalez@masifillpatrimonia.com
Alexandra Molero - alexandra.molero@masifillpatrimonia.com



Comercial


RAFAEL RUIZ

Responsable de l'àrea
rafael.ruiz@masifillpatrimonia.com

Comercials

Xavier Gales - xavier.gales@masifillpatrimonia.com 
Cristina Roca - cristina.roca@masifillpatrimonia.com
Eva Sáiz - eva.saiz@masifillpatrimonia.com
Christian Muñoz - christian.munoz@masifillpatrimonia.com

Atenció telefónica

Sonia Ibarra - sonia.ibarra@masifillpatrimonia.com



Alella



RESPONSABLE OFICINA ALELLA

Silvia Bordas - silvia.bordas@masifillpatrimonia.com

 


 


ASSEGURANCES

 

 

RESPONSABLE ÀREA ASSEGURANCES

Montse Roig - montse.roig@masifill.patrimonia.com


 


 

Barcelona

Via Augusta, 118 Baixos

Barcelona

Fontanella, 17 Pral

Alella

Balmes, 7 Baixos

Telèfon comercial

934 124 848
© 2018 MASIFILL Patrimonia. Tots els drets reservats
Avís legal | Política de cookies
by WM & DF